Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Zmiany Oraz Specjalista ds. Marketingu

Fantasy Park Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6787 dni temu

Ogłoszenie numer: 18809, z dnia 2006-03-20

Fantasy Park jest międzynarodową firmą zarządzająca siecią lokali rozrywkowych, w których mieszczą się kręgle (bowling), bilard, gry zręcznościowe, bar, dyskoteka, kafejka internetowa, plac zabaw dladzieci. Nasze centra rozrywki działają w obiektach CH Plaza w Polsce i Czechach.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy młodych, kreatywnych oraz dyspozycyjnych osób na stanowiska KIEROWNIKA ZMIANY w naszym centrum w Poznaniu oraz SPECJALISTY DS. MARKETINGU.

Wymagania

Od kandydata na stanowisko kierownika zmiany oczekujemy: - 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży rozrywkowej, gastronomicznej lub centrach sportowych - pełnej dyspozycyjności, - kreatywności, dynamizmu, umiejetności zarządzania kilkuosobowa grupą pracowników - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, - biegłej obsługi komputera, w szczególności Ms Office Excel Od kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu oczekujemy: - wyższego wykształcenia z zakresu zarządzania, marketingu - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży rozrywkowej, gastronomicznej lub centrach sportowych, - zdolnosci organizatorskich, - umiejętności pracy w zespole, - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Stałą pracę w rozwijającej się firmie, wśród młodych ludzi.