Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierownik zmiany (Nr ref: KIER2)

TechniSat Sp. z o.o.
dolnośląskie, Oborniki Śląskie
praca stacjonarna
6405 dni temu

Ogłoszenie numer: 28172, z dnia 2007-04-06

Grupa TechniSat jest wiodącym w branży elektronicznej przedsiębiorstwem niemieckim. Główna siedziba firmy znajduje się w Daun w Niemczech. Firma TechniSat jest znana z innowacyjnych produktów wysokiej jakości oraz należy do czołowych producentów: Set Top Box dla Telewizji Cyfrowej, modułów PCMCIA, telewizorów LCD HD oraz multiprzełączników. Do zakładu produkcyjnego w Obornikach Śląskich firma poszukuje osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Oborniki Śląskie

Nr Ref.: KIER2

Opis stanowiska

• Kierowanie zespołem pracowników produkcyjnych, • Organizacja, koordynacja, utrzymanie oraz nadzorowanie procesu produkcyjnego, • Kontrola stanu zużycia surowców, półproduktów i materiałów, • Zapewnienie jakości produktów oraz czystości i porządku.

Wymagania

• Minimum średnie wykształcenie techniczne, • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym (mile widziana branża elektroniczna), • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana, • Znajomość przepisów BHP, • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne, • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników.

Oferujemy

• Stałą umowę o pracę w międzynarodowej firmie, • Możliwość rozwoju zawodowego, • Doskonałą atmosferę pracy.