Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIK ZESPOŁU

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4612 dni temu
aegon.jpg

Międzynarodowa Korporacja finansowa
w związku z rozbudową sieci sprzedaży w Regionie
poszukuje do przedstawicielstwa w Poznaniu
kandydatów do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów,
  • Prowadzenie szkoleń,
  • Coaching i nadzór zespołu sprzedażowego,
  • Raportowanie okresowe,
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
  • Doświadczenie w tworzeniu i kierowaniu zespołem,
  • Zainteresowanie rynkiem finansowym,
  • Silna motywacja do osiągania sukcesu,
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista.

Zapewniamy:

  • 9-cio miesięczny program startowy z gwarantowanym wynagrodzeniem,
  • Po okresie startowym wysokie wynagrodzenie: prowizja + premia + nadprowizja od produkcji zespołu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej w oparciu o działalność gospodarczą,
  • Refundacja ZUS-u,
  • Możliwość awansu na zawodowej ścieżce kariery do stanowiska Dyrektora,
  • Szkolenia w zakresie rekrutacji, programów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, Szkoła Giełdowa, ISA,
  • Pracę w strukturze odnoszącej sukcesy, w profesjonalnym i przyjaznym zespole.