Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik Zespołu

Financial Trust I
Wrocław
praca stacjonarna
5046 dni temu

Ogłoszenie numer: 123852, z dnia 2010-11-24

Renomowana firma branży finansowej w związku z tworzeniem kolejnego oddziału poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika. Przed osobami, które otrzymają szansę pracy na tym stanowisku otwiera się możliwość bardzo dynamicznego rozwoju zawodowego. W spektrum naszego działania znajduje się większość produktów finansowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Głównie kredyty hipoteczne, inwestycyjne, gotówkowe, inwestycje jednorazowe oraz regularne, ubezpieczenia na życie i majątkowe oraz otwarte fundusze emerytalne.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • rekrutacja kandydatów na doradców finansowych
  • prowadzenie szkoleń wdrażających nowych pracowników
  • tworzenie raportów dla kierownictwa wyższego szczebla
  • nadzór nad realizacją założeń przez doradców

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • zaświadczenie o niekaralności
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • wysokie zarobki
  • szkolenia z zakresu rynku finansowego i umiejętności kierowniczych
  • możliwość dalszego rozwoju
  • wsparcie ze strony kierownictwa wyższego szczebla