Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Departamentu Ryzyka i Analiz Warszawa
Kierownik zespołu W Zespole ds. Analiz w Departamencie Usług Finansowo – Księgowych

PGE Synergia Sp. z o. o
Warszawa
praca stacjonarna
1257 dni temu

PGE Synergia Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych dla spółek Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła. Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce zatrudniających pracowników w ponad dwustu lokalizacjach.

W związku z rozwojem Departamentu Organizacji Sprzedaży, realizującego zadania związane ze wsparciem procesu obsługi posprzedażnej dla Spółek z Grupy Kapitałowej PGE SA.,

poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: GKPGE/SYN/3/2021
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • raportowanie zarządcze, bieżący kontroling finansowy oraz inne raporty cykliczne,
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań,
  • wyjaśnienia odchyleń, identyfikację oraz ocenę szans i zagrożeń oraz zapewnienie poprawności i spójności danych finansowych,
  • nadzór nad terminowym sporządzaniem odpowiednich budżetów, raportów,
  • analiza struktury kosztów,
  • analiza i kontrola przedsięwzięć inwestycyjnych, (wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji)
  • doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań.

Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansowym lub obszarze controllingu,
  • wykształcenie wyższego z ekonomii, finansów, rachunkowości,
  • wile widziane dodatkowe certyfikacje z obszaru controllingu, rachunkowości zarządczej etc.
  • znajomość międzynarodowych standardów, umiejętności analityczne,
  • znajomość systemu SAP,
  • znajomość narzędzi controllingowych, pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność budowania partnerskich relacji ze współpracownikami,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby biznesu,
  • mile widziane doświadczenie managerskie.

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • elastyczny czas rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy,
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole i wymianę doświadczeń.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.