Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3102 dni temu

Obecnie do naszej Sieci Premium poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KZS/01/2016/Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległą strukturą sprzedaży,
  • opracowywanie, wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży produktów Firmy,
  • koordynacja programów startowych w zespole,
  • realizacja zadań wynikających z umowy.
Wymagania:
  • preferowane wyższe wykształcenie,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem sprzedaży,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług,
  • znajomość dostępnych na rynku produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i majątkowych,
  • umiejętności menedżerskie pozwalające na efektywne zarządzanie podległymi pracownikami.
Oferujemy:
  • stabilne warunki współpracy – stały i zmienny element wynagrodzenia,
  • nowoczesne biuro i narzędzia pracy,
  • pracę z innowacyjnym systemem CRM-owym,
  • najlepszych szkoleniowców na rynku.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182).”