Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Rzeszów
podkarpackie, Krosno, Jasło, Sanok, Ustrzyki Dolne, Lesko
praca stacjonarna
3969 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno, Jasło, Sanok, Ustrzyki Dolne, Lesko

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja agentów ubezpieczeniowych
  • Szkolenie i wdrażanie nowych członków zespołu
  • Opieka nad podległym zespołem
  • Realizacja planów sprzedażowych i rekrutacyjnych firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych mile widziane
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • cykl profesjonalnych szkoleń,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • dostęp do w pełni wyposażonego biura oraz nowoczesnych narzędzi, wspierających zarządzanie sprzedażą,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania (stałe wynagrodzenie oraz premie za realizację celów biznesowych).