Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Promore
kujawsko-pomorskie, Włocławek, Lipno
praca stacjonarna
4196 dni temu

Firma jest jedną z wiodących Kancelarii prawnych o zasięgu ogólnopolskim. Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych i medycznych.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/ Włocławek, Lipno

Zadania:

Do głównych obowiązków Kierownika należą:

  • Zarządzanie i rozbudowa grupy przedstawicieli ds. odszkodowań.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe podległej grupy.
  • Motywowanie podległego zespołu.
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym regionie.
Wymagania:
  • Minimum pół roczne doświadczenie w branży odszkodowań
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą sprzedażową.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi.
  • Zaangażowanie, umiejętność planowania i organizowania swojej pracy.
  • Prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy:
  • Bardzo dobre warunki finansowe: stałe gwarantowane wynagrodzenie, oraz miesięczne premie i prowizje.
  • Fachową pomoc naszych prawników (w ramach konsultacji) w czasie współpracy przy kontaktach z klientami.
  • Dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego systemu on-line.
  • Bezpłatne materiały marketingowe (plakaty, ulotki, wizytówki etc.)
  • Wyposażone biuro w centrum miasta.