Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik Zespołu Sprzedaży

Onyx International Sp. z o.o.
łódzkie, cała Polska
praca stacjonarna
4855 dni temu

Generalny dystrybutor ekskluzywnych kosmetyków do opalania w solarium marki Onyx poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży dla poszczególnych grup produktów
  • Efektywne zarządzanie, motywowanie, monitorowanie i rozwijanie podległych pracowników
  • Przeprowadzanie coachingu i okresowych ocen pracowników
  • Realizacja strategii sprzedażowej
  • Rekrutacja

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji i zarządzania zespołem sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość rynku kosmetycznego/B2B/FMCG
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem
  • Gotowość założenie działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od pracy własnej i zespołu
  • System bonusów oraz premii
  • Pracę z produktami wysokiej jakości
  • Wiedzę i narzędzia (telefon, auto, laptop), które pozwolą realizować stawiane przez firmę cele
  • Możliwość awansu