Praca.pl Praca Pomorskie Kierownik ds. Badań i Rozwoju Pomorskie
Kierownik Zespołu Rozwoju Formulacji

POLPHARMA S.A.
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
3011 dni temu
Miejsce pracy: Starogard Gdański

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy na nowo utworzone stanowisko doświadczonej i otwartej na wyzwania osoby, która wykorzystując swoją ekspercką wiedzę jednocześnie będzie zarządzać jednym z Zespołów Rozwoju Formulacji w ramach Działu Formulacji, raportując bezpośrednio do Szefa Działu Formulacji.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Organizacja, kierowanie i koordynacja pracy Zespołu Rozwoju Formulacji w celu terminowej realizacji projektów i planu badawczo-wdrożeniowego
  • Zapewnienie przywództwa merytorycznego w zakresie rozwoju stałych postaci leku
  • Opracowywanie strategii rozwoju produktów leczniczych
  • Rozwój zespołu w obszarze nowych i zaawansowanych technologii farmaceutycznych udokumentowany zgłoszeniami patentowymi
  • Koordynacja współpracy wewnątrz zespołu, a także ze specjalistami z innych obszarów (Dział Preformulacji, Analityki, Badań Klinicznych, Rejestracji, Własności Intelektualnej i innych)
  • Proponowanie rozwiązań systemowych mających na celu usprawnienia w funkcjonowaniu Działu Formulacji
  • Dbanie o pozytywne relacje między ludźmi wewnątrz i na zewnątrz zespołu
OCZEKIWANIA:
  • Stopień naukowy (preferowany doktorat) w zakresie nauk farmaceutycznych, chemii, biotechnologii lub pokrewnych
  • Minimum 6 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym w rozwoju formulacji produktów generycznych, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała, poparta wprowadzeniami do obrotu umiejętność projektowania kompozycji farmaceutycznych i procesów wytwarzania dla suchych doustnych postaci leków
  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznej, oraz modułu 3 eCTD dokumentacji rejestracyjnej
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów oraz nastawienie na wynik
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i budowania partnerskich relacji w zespole i poza nim
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i otwartość na zmiany
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, samochód służbowy, pracowniczy plan emerytalny, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.