Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu (przyszły Dyrektor)

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Olsztyn
praca stacjonarna
4596 dni temu
aegon.jpg

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – lider na rynku indywidualnych rozwiązań oszczędnościowo – inwestycyjnych, w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Obowiązki:

  • Realizacja polityki sprzedażowej produktów firmy
  • Budowa i rozwój grupy doradców  – rekrutacja, szkolenia i motywowanie, wdrażanie nowych doradców do pracy zgodnie ze standardami Firmy
  • Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja, monitoring  i analizowanie wyników
  • Zarządzanie zespołem
  • Budowanie właściwych relacji z Klientami i Doradcami
  • Budowanie pozytywnej atmosfery w zespole jak i firmie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Praktyka w sprzedaży funduszy inwestycyjnych,  ubezpieczeń,  programów emerytalnych
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania grupą handlowców i rekrutacji
  • Zdolności trenerskie, wychowawcze
  • Samodzielność i kreatywność

Oferujemy:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników z wysokimi premiami miesięcznymi (prawdopodobnie najlepszy system w kraju)
  • Pakiet szkoleń menedżerskich Akademia Zarządzania I i II st.
  • Uczestnictwo w Szkole Giełdowej funkcjonujacej w Polsce od 1999r. Wykłady Szkoły Giełdowej zostały przygotowane przez polskich specjalistów rynku  kapitałowego na podstawie francuskiej L'ECOLE DE LA BOURSE, prowadzonej przez  giełdę w Paryżu.