Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Kierownik Zespołu Księgowych

Bilansista Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2335 dni temu

Ogłoszenie numer: 1948974, z dnia 2018-04-03

Biuro Rachunkowo-Księgowe "Bilansista" Sp. z o. o. świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac podmiotom o różnych osobowościach prawnych i zakresie działalności. Biuro świadczy usługi spółkom prawa handlowego.

W naszych strukturach pracują także eksperci prowadzący obsługę księgową podmiotom opodatkowanym w sposób zryczałtowany oraz osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą.

Naszym atutem jest doświadczona kadra składająca się z pracowników z kilkunastoletnim stażem w zakresie księgowości, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

• prowadzenie i nadzór nad Zespołem Księgowych;
• sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych;
• udzielanie informacji i odpowiedzi na zapytania Urzędów oraz Pracowników firmy współpracujących z Biurem;

Wymagania

• Znajomość specyfiki branży księgowej;
• Znajomość przepisów UOR, ustaw o podatku dochodowym oraz innych związanych z Księgowością;
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć dalszego rozwoju;
• Łatwość nawiązywania relacji, komunikatywność;
• Umiejętność zarządzania zespołem;
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
• Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.