Najnowsze oferty pracy

  • Export Markets Pricing Policy Manager

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Polpharma’s products are present in the variety of countries all over the world. Pharmaceutical market, depending on the country, is subject to very often strict rules in terms of pricing and reimbursement. Local regulations and growing cross-country interconnections are a challenge for...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Inicjatyw i Kosztów

PKO Bank Polski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2643 dni temu

Departament Wsparcia Użytkownika/Zespół Zarządzania Zasobami IT

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/142/06/2017

Główne zadania:
  • zapewnienie wsparcia w planowaniu i monitorowaniu realizacji budżetu kosztów Departamentu

  • zapewnienie wsparcia realizacji postępowań zakupowych

  • zapewnienie wsparcia realizacji inicjatyw projektowych

  • informowanie kierownictwa Departamentu o zagrożeniach w zakresie realizacji budżetu kosztów oraz proponowanie rozwiązań zaradczych

  • realizacja zakupów sprzętu informatycznego i oprogramowania, zgodnie z odrębnymi przepisami wewnętrznymi Banku, w tym nadzór nad ich rozliczaniem na potrzeby kontroli budżetu kosztów

  • koordynacja działań i realizacja inicjatyw projektowych w zakresie kompetencji Departamentu, w tym nadzór nad ich rozliczaniem na potrzeby kontroli budżetu kosztów

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach realizowanych inicjatyw projektowych, monitorowanie i raportowanie statusu realizacji inicjatyw projektowych

Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: bankowość, informatyka, ekonomia, zarządzanie

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami IT – minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu inicjatyw projektowych i zarządzaniu budżetem projektowym

  • wiedza z zakresu optymalizacji procesów - łatwość w identyfikowaniu nieefektywności w organizacji oraz sposobów ich usuwania

  • wiedza w obszarze zarządzania finansami (budżetowanie, zarządzanie kosztami, przygotowywanie planów i projektów kosztów)

  • determinacja i zorientowanie na osiąganie założonych celów

  • doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (znajomość zasad organizacji pracy, umiejętność motywowania pracowników, umiejętność delegowania i rozliczania zadań)

  • zdolność podejmowania decyzji przy ograniczonym zestawie informacji

Oferujemy:
  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.