Kierownik zespołu ds. kadr i płac

YOUR EXPERT sp. z o.o.
Warszawa
5 000 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
7 godz. temu

Your Expert Sp. z o.o. nowoczesna, międzynarodowa firma pośrednictwa pracy w Europie, która istnieje na rynku od 2018 roku. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski.

Głównym celem Your Expert jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.

Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Koordynacja i nadzór nad pracą zespołu kadr i płac
  • Zarządzanie zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów
  • Śledzenie i nadzorowanie zmian w obowiązujących przepisach
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PIP, komornikami
  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych
  • Współpraca z Zarządem w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów kadrowo-płacowych, przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień
Nasze wymagania
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kadrowo - płacowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania cudzoziemców
  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (HRappka, Symfonia KIP) oraz z programem Płatnik
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (min.B2) - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej i budowaniu procesów HR
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę (po
  • okresie 3 miesięcy) lub B2B
  • Praca w miłym zespole
  • Praca w komfortowym biurze w centrum Warszawy
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Your Expert Sp. z o.o. nowoczesna, międzynarodowa firma pośrednictwa pracy w Europie, która istnieje na rynku od 2018 roku. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski.Głównym celem Your Expert jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.