Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK ZAKŁADU KRUSZENIA

KRUSZER Rozbiórki Wyburzenia Agnieszka Majda
mazowieckie
praca stacjonarna
5871 dni temu

Ogłoszenie numer: 45686, z dnia 2008-06-20

W związku z dynamicznym rozwojem firma KRUSZER– ROZBIÓRKI WYBURZENIA poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • organizacja pracy załóg kruszarek i przesiewaczy,
  • koordynacja realizacji zleceń,
  • odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z kluczowymi odbiorcami;
  • Wymagania

  • doświadczenie w pracy z kruszarkami i przesiewaczami mobilnymi,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • dobra znajomość obsługi WORD i EXCEL,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B;
  • Oferujemy

  • ambitną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania, adekwatny do osiąganych wyników;