Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Kierownik Wydziału Produkcji Cystern

MEGA Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
4890 dni temu

Nasza firma zajmuje się produkcją naczep i przyczep samowyładowczych, naczep specjalnych (kłonicowe, podkontenerowe, niskopodwoziowe).

Zadania:
  • Kierowanie wydziałem produkcyjnym (wydział cystern)
  • Utrzymywanie kontaktów z Transportowym Dozorem Technicznym
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • Nadzór nad pracownikami produkcji (zespół kilkunastoosobowy)
  • Kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie działań zmierzających do ich minimalizacji
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i przeciwpożarowych, nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.5 lat
  • Znajomość obsługi komputera- pakiety biurowe oraz AutoCAD
  • Znajomość budowy, technologii wykonania, stosowanych materiałów oraz zasad działania cystern samochodowych różnego typu
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • Znajomość procedur i przepisów potrzebnych do uruchomienia remontów i produkcji cystern
  • znajomość j.angielskiego mile widziana
Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w dużej, rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu
  • Wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników na stanowisku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)