Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Windykacji

Mała Pożyczka Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
3867 dni temu

Ogłoszenie numer: 406325, z dnia 2014-03-18

MAŁAPOŻYCZKA Sp. z o.o. - spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 4 państwach Europy (Czechy, Litwa, Łotwa, Polska). Posiadamy certyfikat programu Rzetelna Firma, który potwierdza naszą uczciwość, wiarygodność
i wzmacnia zaufanie do naszej firmy oraz Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, który potwierdza, że dany przedsiębiorca jest godnym zaufania partnerem biznesowym, terminowo regulującym swoje zobowiązania zarówno wobec innych jak i całego systemu bankowego.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Organizację i koordynację pracy Działu Windykacji,
  • Bieżącą analizę należności i zapewnienie ich spłaty w terminie,
  • Współpracę z zewnętrznymi instytucjami, np. sądami, komornikami,
  • Weryfikację i kontrolę efektywności Działu,
  • Zarządzanie procesem windykacji oraz zespołem Specjalistów ds. windykacji,
  • Wypełnienie planu po odzyskaniu (monitoring) należności.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu finansów, prawa),
  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze windykacji prawnej zdobyte w instytucjach finansowych, bardzo dobrej znajomości branży usług windykacyjnych oraz procedur sądowo-egzekucyjnych,
  • Umiejętności negocjacyjnych,
  • Silnej motywacji i nastawienia na cel.

Oferujemy

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej,
  • Możliwości rozwoju w ambitnym i dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN