Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Windykacji

Pozyczkaplus
Białystok
praca stacjonarna
3984 dni temu

Ogłoszenie numer: 338715, z dnia 2013-11-20

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 4 państwach Europy (Czechy, Litwa, Łotwa, Polska)

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • organizację i koordynację pracy Działu Windykacji,
  • bieżącą analizę należności i zapewnienie ich spłaty w terminie,
  • współpracę z zewnętrznymi instytucjami, np. sądami, komornikami
  • weryfikację i kontrolę efektywności Działu,
  • zarządzanie procesem windykacji oraz zespołem Specjalistów ds. windykacji.
  • Wypełnienie planu po odzyskaniu (monitoring) należności

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu finansów, prawa),
  • minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości branży usług windykacyjnych oraz procedur sądowo-egzekucyjnych,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • praktycznych umiejętności z zakresu MS Office,
  • silnej motywacji i nastawienia na cel.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzi do pracy,
  • możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • ciekawą pracę  w kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 5000 do 5000 PLN