Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Kierownik Utrzymania Ruchu

HRK S.A.
Rybnik
praca stacjonarna
4171 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Rybnika, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

województwo: śląskie

Zadania:

  • kierowanie zespołem mechaników, elektryków i automatyków działu Utrzymania Ruchu oraz kotłowni
  • realizacja zadań inwestycyjnych w zakresie wyposażenia w maszyny i urządzenia oraz budowlanych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi
  • zapewnienie sprawności systemów ppoż., instalacji alarmowych i monitoringu

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobym stanowisku (utrzymanie ruchu, dział głównego energetyka, mechanika, itp)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość specyfiki eksploatacji urządzeń i maszyn linii technologicznej
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie oraz konkurencyjne wynagrodzenie.