Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Utrzymania Ruchu

Sedlak & Sedlak
wielkopolskie, Zawiercie
praca stacjonarna
4880 dni temu

Naszym Klientem jest polska firma produkcyjna z branży spożywczej zlokalizowana w województwie śląskim. Zatrudnia ponad 300 pracowników i znana jest z wysokiej jakości swoich wyrobów. W związku z reorganizacją firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie
Nr ref.: 50/10
Zadania:

- zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesów produkcyjnych

- prowadzenie planowej gospodarki remontowej oraz nadzór nad bieżącymi przeglądami i pomiarami

- rozwój, optymalizacja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w podległym obszarze

- organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników (ok. 10 osób)

- udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń

- organizacja magazynu części zamiennych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne

- co najmniej 5 lat doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym

- znajomość zagadnień związanych z budową maszyn i urządzeń przemysłowych

- wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie

- nastawienie na innowacje i ciągłe udoskonalanie procesów

- umiejętność pracy pod presją czasu

- odpowiedzialność

- umiejętności organizacyjne

- orientacja zadaniowa

Oferujemy:

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata wynagrodzenie na poziomie 7 000 – 12 000 PLN brutto

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.