Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Kierownik testów produkcyjnych

Radziwiłł Compressors Sp. z o.o.
Gniezno
praca stacjonarna
4928 dni temu

Ogłoszenie numer: 134874, z dnia 2011-02-16

Radziwiłł Compressors Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2003 r. Naszym celem jest zrewolucjonizowanie procesu wytwarzania sprężonego powietrza poprzez wprowadzenie na rynek pełnej gamy urządzeń sprężających bazujących na przełomowej technologii "R". Technologia ta pozwoli nabywcom urządzeń zmniejszyć zużycie energii, obniżyć koszty i chronić środowisko naturalne.

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

Innowacyjna spółka Radziwiłł Compressors, w związku z rozwojem firmy oraz zaawansowaniem prac badawczo-rozwojowych nad nowym typem stopnia sprężającego w ramach projektu „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego stopnia sprężającego" współfinansowanego przez Unię Europejską – Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Działania 1.4-4.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, do swojego Biura B+R w Gnieźnie poszukuje Kierownika testów produkcyjnych.

Funkcja ta w pierwszym okresie zawiera projektowanie i udział w testach porównawczych kompresora, analizę wyników, nadzór nad certyfikacją, przygotowanie opracowań. W następnym etapie nastąpi rozwinięcie współpracy w innych zakresach.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • udział w pracach B+R o podobnym charakterze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji z badań,
  • dyspozycyjność, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • udział w innowacyjnym projekcie badawczym,
  • inspirującą  atmosferę pracy.