Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Technicznego Utrzymania Ruchu

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5031 dni temu

Ogłoszenie numer: 117348, z dnia 2010-10-07

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca sie w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania.

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- kierowanie zespołem technicznego utrzymania ruchu - konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń produkcyjnych i innych

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynierskie (inżynier mechanik, inżynier elektryk) - minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu ludźmi (zespołem) - doświadczenie w pracy w serwisie, technicznym utrzymania ruchu - posiadanie uprawnień SEP - gotowość pracy w systemie zmianowym - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej dynamicznie rozwijającej się firmie, - przyjazną atmosferę