Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    1 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik tartaku

AUDIT Doradztwo Personalne
Toporów
praca stacjonarna
2344 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Toporów, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Toporów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad terminową realizacją zamówień,
  • organizacja pracy,
  • rozliczanie pracowników z wykonanej pracy,
  • nadzorowanie i usprawnianie ciągów technologicznych,
  • prawidłowe działanie oraz konserwacja maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad jakością wytwarzanych produktów,
  • kontakt z klientem w zakresie merytorycznych ustaleń,
  • nadzór nad odbiorem wytworzonych produktów,
  • wprowadzanie zmian i innowacyjnych rozwiązań.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • udokumentowana wiedza z technologii drewna,
  • umiejętności menedżerskie ( zarządzanie zespołem minimum 20 osób),
  • minimum 5 letnie doświadczenie w nadzorowaniu produkcji tartacznej.