Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
kierownik studia kuchennego

Fabryka Wnętrz M. Glińska, M. Gliński Spółka Jawna
mazowieckie
praca stacjonarna
4943 dni temu

Ogłoszenie numer: 121108, z dnia 2011-04-07

Fabryka Wnętrz jest firmą posiadającą dwa ekskluzywne salony meblowe na terenie Warszawy (Warszawa i Janki). Specjalizujemy się w luksusowych zabudowach kuchennych i bibliotecznych w stylu angielskim i francuskim.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy energicznego i ambitnego kierownika z doświadczeniem w prowadzeniu studia kuchennego i sprzedaży mebli projektowanych.

Wymagania

- Doświadczenie w handlu meblami kuchennymi,

- Skuteczność w kontraktowaniu zamówień z Klientami

- Znajomość rynku meblowego

- Zaangażowanie,

- Rzetelność,

- Cenimy osoby energiczne i z dużą motywacją do pracy.

Oferujemy

- Ciekawą i rozwojową pracę w firmie, której największą ambicją są luksusowe Meble Kuchenne i Biblioteczne.