Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Trol InterMedia
wielkopolskie
praca stacjonarna
5429 dni temu

Ogłoszenie numer: 82901, z dnia 2009-12-07

dostawca nowych technologii i mediów dla biznesu oraz administracji, oferujący kompleksowe wdrożenia autorskich produktów internetowych z linii 2click! 2click!eSKLEP, 2click!CMS, 2click!CRM poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii rynkowej i polityki sprzedaży.
  • Zarządzanie sprzedażą usług i produktów technologii internetowych.
  • Zarządzanie zespołem handlowym oddziałów firmy na terenie Polski.
  • Rozwój rynku i kanałów dystrybucji oraz wolumenu sprzedaży.
  • Prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych.
  • Tworzenie analiz wyników sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Kilkuletnie doświadczenie w strukturach sprzedaży, najlepiej w firmie informatycznej, branży technologii internetowych lub agencji reklamowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży oraz w zarządzaniu zespołem handlowców potwierdzone sukcesami.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych.
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy własnej.
  • Zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę.
  • Udział w rozwoju firmy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • System premiowy uzależniony od osiąganych efektów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.