Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. Filia / Mielec
podkarpackie, Mielec, Kolbuszowa,Radomyśl Wielki,Ropczyce,Połaniec, Staszów,Dąbrowa Tarnowska
praca stacjonarna
4033 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec, Kolbuszowa,Radomyśl Wielki,Ropczyce,Połaniec, Staszów,Dąbrowa Tarnowska

Zadaniem Kierownika Sprzedaży jest rekrutacja i wdrażanie doradców oraz realizacja celów sprzedażowych zespołu

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej średniego wykształcenia -mile widziane wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • nastawienia na działanie,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • otwartość na rozwój

Naszym kandydatom oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej stabilnej firmie,,
  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  • możliwość rozwoju kariery
  • elastyczny czas pracy,
  • brak górnego limitu wynagrodzenia,,
  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,