Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik sprzedaży

Bruno Nebelung Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6581 dni temu

Ogłoszenie numer: 23432, z dnia 2006-10-12

Dynamicznie rozwijająca się firma branży ogrodniczej.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 1111/06

Opis stanowiska

Wybrana osoba odpowiedzialna będzie za koordynację i nadzór nad pracą handlowców na terenie całego kraju, optymalizację współpracy ze strategicznymi klientami Firmy, analizę wyników sprzedaży oraz monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zespołem sprzedażowym oraz umiejętność motywowania zespołu • Silna orientacja na realizację założonych celów • Operatywność, kreatywność i zaangażowanie • Mobilność, gotowość do częstych podróży służbowych, również za granice kraju • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej lub gotowość do szybkiego poznania produktu firmy oraz specyfiki branży.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy samodzielność działania i możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy (umowa o pracę, samochód służbowy, laptop, telefon )