Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radzymin
KIEROWNIK SPRZEDAŻY

DREWEX SP.J
Radzymin, Biuro w Radzyminie oraz wyjazdy po Polsce
praca stacjonarna
5200 dni temu

Ogłoszenie numer: 104110, z dnia 2010-06-23

Drewex to renomowana firma z tradycjami ,która istnieje od 1974 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów z drewna takich jak: parkiety, schody i tarasy z drewna litego. Drewex sprzedaje swoje wyroby klientom detalicznym w Warszawie i okolicach jak również wielu sklepom branżowym w całej Polsce.

Miejsce pracy: Radzymin, Biuro w Radzyminie oraz wyjazdy po Polsce

Opis stanowiska

  • kierowanie działem sprzedaży (kilkuosobowym zespołem handlowców)
  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktu z klientami kluczowymi (zarówno krajowymi jak i zagranicznymi)
  • organizacja uczestnictwa w targach krajowych i międzynarodowych,
  • bieżąca analiza rynku i przygotowywanie strategii rozwoju

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci Technologii Drewna)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku drzewnego (rynek podłóg,schodów i tarasów z drewna)
  • doświadczenie na kierowniczym stanowisku
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat b
  • miła aparycja
  • otwartość, komunikatywność, optymizm w działaniu

Oferujemy

  • miłą i spokojną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie (5000 zł netto na początek)
  • samochód służbowy, telefon
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość awansu