Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik sprzedaży środkowa Polska

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Eko-Okna sp z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5966 dni temu

Ogłoszenie numer: 45728, z dnia 2008-06-09

Firma jest czołowym producentem okien i drzwi z PCV. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • koordynacja i nadzorowanie pracy handlowców
  • pozyskiwanie, obsługa i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • uzgadnianie warunków handlowych
  • negocjacje i zawieranie umów
  • Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowca min. 2 lata
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • kreatywność, pracowitość, rzetelność
  • znajomość branży budowlanej
  • doskonałe efekty w obecnej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie netto 4000 zł + prowizja od sprzedaży
  • szkolenia, możliwość rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • samochód, tel komórkowy, laptop