Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sprzedaży Sieci Zewnętrznej

FinUp Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3785 dni temu

Firma FinUp Sp. z o.o. należąca do grupy finansowej Sales Group Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek osób na stanowisko:

Nr Ref.: 01/KSSZ/2013

Zadania:
  • zarządzanie siecią pośredników finansowych,
  • aktywne pozyskiwanie Agentów Zewnętrznych/ niezależnych doradców finansowych, biur kredytowych do współpracy z FinUp sp. z o.o. ,
  • zapewnienie efektywnej i terminowej realizacji zadań sprzedażowych,
  • inicjowanie i wspieranie działań mających na celu pozyskanie Klientów,
  • budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • monitorowanie i analizowanie konkurencji,
  • planowanie, raportowanie i analizowanie wyników sprzedaży,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo doba znajomości specyfiki rynku, produktów i usług finansowych,
  • wyznaczanie celów i konsekwentna kontrola ich realizacji,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • orientacja na osiąganie wysokich wyników sprzedaży,
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym.