Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kierownik Sprzedaży - Rynek Kluczowych Klientów

TelePolska Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin, Gdańsk, Poznań
praca stacjonarna
6546 dni temu

Ogłoszenie numer: 22299, z dnia 2006-08-14

TelePolska oferuje zaawansowane i kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla biznesu. Nasza oferta obejmuje usługi telefoniczne, dostępu do Internetu oraz usługi transmisji danych. Połączenia realizowane w naszej sieci umożliwiają tańsze rozmowy lokalne, międzymiastowe, międzynarodowe i do sieci komórkowych. Więcej informacji na stronie: www.telepolska.pl

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin, Gdańsk, Poznań

Nr Ref.: Kierownik Sprzedaży/08/2006

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie kluczowych klientów - Planowanie i organizowanie spotkań - Przeprowadzanie rozmów handlowych - Prezentacja oferty usług telekomunikacyjnych u klienta - Udzielanie informacji o produktach i usługach w procesie sprzedaży - Negocjowanie warunków współpracy z klientem oraz zawieranie umów - Sporządzanie raportów z wyników sprzedaży - Opieka nad klientem (posprzedażowa)

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla klientów biznesowych - Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem - Prawo jazdy - Obsługa komputera - Zorientowanie na sukces i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników - Telefon służbowy i samochód - Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole