Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Sprzedaży Makroregionu

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa (Centrum Wschód)
praca stacjonarna
5863 dni temu

Ogłoszenie numer: 46657, z dnia 2008-07-10

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (Centrum Wschód)

Nr Ref.: KSMC/sp/waw

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i kierowanie sprzedażą w podległym makroregionie. Do zadań należeć będzie koordynacja pracy handlowców, rozszerzanie sieci dystrybucji, doradztwo techniczne i handlowe, obsługa klientów oraz współpraca z kluczowymi projektantami i firmami wykonawczymi.

Wymagania

Od kandydatów na powyższe stanowisko wymagane jest: -wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria sanitarna lub pokrewne) -doswiadczenie i znajomość rynku techniki grzewczej -doświadczenie na stanowisku kierowniczym -umiejętność i doświadczenie w sprzedaży -prawo jazdy kat.B -b.dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego -gotowość do częstych wyjazdów -samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość poznania nowych technologii stosowanych w branży. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia Atrakcyjne wynagrodzenie.