Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sochaczew
Kierownik Sprzedaży Bezpośredniej

Verona Products Professional Sp. z o.o.
Sochaczew
praca stacjonarna
4926 dni temu

Firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:
  • budowa własnej sieci sprzedażowej
  • realizacja zadań związanych z zarządzaniem operacyjnym i rozwojem struktur sprzedaży bezpośredniej
  • realizacja celów sprzedażowych, przychodowych, retencyjnych oraz wskaźników jakościowych i efektywnościowych
  • kontakty z obecnymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • zarządzanie zespołami sprzedaży i wsparcia
  • budowanie długotrwałych i efektywnych relacji z klientami
  • odpowiedzialność za realizację budżetu
  • dokonywanie analizy rynku i monitoring działań konkurencji;
Wymagania:
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości rynku kosmetycznego
  • umiejętności analitycznego myślenia i działania pod presją czasu
  • dobrej znajomości środowiska MS Office
  • samodzielności i zdolności szybkiego uczenia się
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)