Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Mazowszany
KIEROWNIK SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ I KRAJOWEJ

Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Przedsiębiorstwo Transportowe Robert Stępień
Mazowszany
praca stacjonarna
5717 dni temu

Ogłoszenie numer: 53791, z dnia 2008-12-19

TRANSPORT - SPEDYCJA - LOGISTYKA Poszukuje:

Miejsce pracy: Mazowszany

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą zespołu pracowników,
  • nadzór i realizacja zleceń transportowych,
  • kontrola dostaw i monitorowanie przewozów,
  • koordynowanie oraz nadzór pracy kierowców,
  • współpraca i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych.
  • Wymagania

  • wyższe wykształcenie(mile widziane transport, logistyka)
  • dobra znajomość MS Office,
  • zaangażowanie, odpowiedzialnosć, bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy

  • interesującą i stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rozwój zawodowy,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.