Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik/Specjalista ds. Ofertowania

HRK S.A.
mazowieckie, Waszawa
praca stacjonarna
3777 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Energy specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników na rzecz firm z branży energetyki konwencjonalnej, odnawialnej, paliwowej, przemysłu wydobywczego, produkcji rozwiązań inżynieryjnych oraz innych z segmentu szeroko pojętego sektora energetycznego.
Dla naszego klienta firmy międzynarodowej korporacji z branży energetyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Ofertowania
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Analiza zapytań ofertowych na dostawę systemów AKPiA
  • Przygotowywanie rozwiązań technicznych na system sterowania blokiem energetycznym
  • Opracowywanie kosztorysów
  • Współpraca z Klientem w zakresie oferowanych rozwiązań
  • Definiowanie zakresów prac zlecanych podwykonawcom
  • Udział w spotkaniach z Klientem i potencjalnymi podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana energetyka)
  • Dobra znajomość procesów technologicznych pracy bloków energetycznych
  • Znajomość systemów automatyki klasy DCS/PLC
  • Znajomość aparatury obiektowej oraz urządzeń wykonawczych bloków energetycznych
  • Doświadczenie w branży automatyki w energetyce wytwórczej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego
  • Gotowość do kilkudniowych wyjazdów do krajów Europejskich,
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia plus pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej korporacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.