Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor obsługi pięter (K/M)

    Mercure Warszawa Centrum   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator
    13 dni
    Twoja misja Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i koordynację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu.

    Mercure Gdynia Centrum   Gdynia    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Twoja misja Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i koordynację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Służby Pięter

Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.
Poznań, Grunwald
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
177 dni temu

City Park Hotel & Residence w Poznaniu, to 5* miasto w mieście, które łączy w sobie najwyższą jakość obsługi, komfort i atmosferę. Dołącz do wyjątkowego Zespołu, który tworzą pełni pasji, energiczni ludzie.

Miejsce pracy: Poznań, Grunwald
Zakres obowiązków:
  • organizowanie i koordynowanie pracy Działu Służby Pięter
  • szkolenie podległego zespołu oraz dbanie o dobrą atmosferę pracy
  • układanie grafików pracy zespołu i rozliczanie pracowników z efektywności
  • rekrutacja nowych pracowników
  • utrzymanie i nadzór nad czystością pokoi, biur oraz pomieszczeń ogólnodostępnych zgodnie z ustalonymi standardami
  • przestrzeganie procedur i standardów obowiazujących w Hotelu
  • efektywne zarzadzanie stanami magazynowymi, comiesięczna inwentaryzacja stanów magazynowych
  • dbałość o sprawność techniczną powierzonego sprzętu
  • sporządzanie zamówień, analiza cen, sprawdzanie dostaw
  • współpraca z firmami zewnętrznymi, np. pralnie, dostawcy chemii profesjonalnej
  • współpraca z innymi działami, w szczególności z Recepcją i Działem Technicznym
  • ustalanie i realizacja budżetu działu
  • raportowanie
  • dbanie o dobry wizerunek Hotelu i jakość świadczonych usług
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • min.2-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na potrzeby gości
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra komunikacja
Oferujemy:
  • umowa o pracę / B2B
  • gwarancję stałej pracy oraz wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zniżki pracownicze na usługi hotelowo-gastronomiczne
  • dofinansowanie do karty Multisport