Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Kierownik sklepu

Cerro Torre Sport Tomkowicz Fluder Sp.J.
Radom
praca stacjonarna
5894 dni temu

Ogłoszenie numer: 45862, z dnia 2008-06-26

Cerro Torre Sport Cerro Torre Sport - jeden z najwiekszych dystrybutorów odzieży i sprzętu sportowego w Polsce , do swojego nowego salonu sprzedaży w Radomiu zatrudni:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe, zgodne ze standardami firmy funkcjonowanie sklepu, rekrutację pracowników oraz kontakty z dostawcami
  • Wymagania

  • doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym personelem
  • umiejetność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • doskonała organizacja pracy
  • kreatywność i zaangażowanie
  • zainteresowanie sportem
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie