Zobacz więcej ofert pracy

kierownik sklepu

Asort spółka z o.o.
Rabka-Zdrój
praca stacjonarna
6486 dni temu

Ogłoszenie numer: 24982, z dnia 2006-12-15

Asort spóka z o.o. w Nowym Sączu ul. Jana Pawła II 38 sieć sklepów branzy spozywczej, działająca na rynku lokalnym - ( teren małopolski ) licba sklepów 14 powierzchnia 400m2-700 m2

Miejsce pracy: Rabka-Zdrój

Opis stanowiska

KIEROWNIK SKLEPU Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - kierowanie powierzoną placówką handlową; - utrzymanie wysokiego poziomu sprzedaży; - zarządzanie podległym personelem; - dbanie o wizerunek zarządzanego marketu. Najpierw zostaje zawarta umowa o pracę na okres próbnym. Wraz z drugą umową o pracę zawiera się również umowę o odpowiedzialności materialnej.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w prowadzeniu sklepu spożywczego, hurtowni spożywczej lub placówki gastronomicznej; - min. średnie wykształcenie; - duża dyspozycyjność; - znajomość obsługi komputera; - mile widziana znajomość towarów świeżych; - pracowitość i uczciwość

Oferujemy

Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę o pracę, solidne wynagrodzenie i szkolenia zawodowe. Dla osób spoza terenu ( Rabka Zdrój ) pokrywa w całości lub w części koszty wynajmu mieszkania.