Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Sklepu - Sprzedawca

Fabryka Form
Warszawa, Warszawa (Śródmieście-Wola)
praca stacjonarna
5102 dni temu

Ogłoszenie numer: 120745, z dnia 2010-10-29

Firma handlowa z branży wysokiej jakości wyposażenia i dekoracji wnętrz poszukuje osobę na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa (Śródmieście-Wola)

Nr Ref.: KSS

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów zgodnie z przyjętymi standardami
  • dbanie o zachowanie standardów oraz jakości obsługi Klienta przez podległy personel
  • kierowanie bieżącą działalnością sklepu

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze Klienta
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność oraz odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego oraz poczucie estetyki mile widziane

Oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin
  • zatrudnienie w firmie o bardzo wysokim wzroście sprzedaży oraz ugruntowanej pozycji w swojej branży
  • pracę w ambitnym, dobrze zorganizowanym zespole oraz w doskonałej atmosferze
  • satysfakcję z pracy w firmie której celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta z zakupu
  • motywujące warunki płacowe