Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Sklepu Nike

Perfektsport
Warszawa
praca stacjonarna
5263 dni temu

Ogłoszenie numer: 96654, z dnia 2010-04-21

Partner Handlowy Nike prowadzący sieć sklepów sportowych Nike na terenie całej Polski, poszukuje do nowo otwieranego sklepu w C.H. Promenada w Warszawie kandydatów/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KR_NP_31/03/2010

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży zgodnie z założonym budżetem,
  • rekrutacja, motywowanie, ocena i szkolenie zespołu,
  • nadzorowanie poziomu zaopatrzenia magazynu,
  • zarządzanie kosztami sklepu,
  • nadzorowanie reguł konceptu i procedur w sklepie,
  • profesjonalna obsługa klientów w oparciu o standardy firmy w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości serwisu,
  • uczestnictwo w wyborach kolekcji na przyszłe sezony

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży obuwniczej bądź odzieżowej,
  • doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • przedsiębiorczość i samodzielność,
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym zespole,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Prywatną opiekę medyczną.