Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Sieci Sprzedaży

Direct Brokers Group
mazowieckie, Warszawa i Katowice
praca stacjonarna
4752 dni temu

Praca dla jednej z największych Agencji Ubezpieczeniowych w kraju. Prężnie rozwijająca się na rynku w Polsce jak i za granicą.

Pomóż nam tworzyć niesamowitą atmosferę...

Poszukujemy niezawodnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i Katowice

Nr Ref.: KR/06/2011

OPIS STANOWISKA:
  • Rozwój i kierowanie siecią sprzedaży produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych (doradcy finansowi),
  • Odpowiedzialność za realizację przez sieć planów sprzedaży,
  • Ocena jakości pracy oraz wyników sprzedaży osiąganych przez doradców finansowych,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania placówek sieci sprzedaży,
  • Współpraca z call center, umawiającym spotkania dla doradców finansowych.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu siecią sprzedaży produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych,
  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń i finansów,
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,
  • Orientacja na realizację wyznaczanych celów,
  • Łatwość w dzieleniu się wiedzą,
  • Własny samochód i prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie za uzyskane wyniki
  • Program bonusowy za realizację wyników sprzedaży
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy
  • Samodzielne stanowisko pracy