Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Serwisu

P.U.-P. " Kolbud" Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 44840, z dnia 2008-06-02

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Kolbud" Sp. z o.o. Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za całokształt usług serwisowych urządzeń z zakresu techniki bramowej i przeładunkowej z oferty Kolbudu, www.kolbud.com.pl, na terenie woj. mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, podlaskiego. Do głównych obowiązków należeć będzie:
  • ofertowanie usług serwisowych,
  • pozyskiwanie klientów na usługi serwisowe,
  • utrzymywanie dobrych relacji posprzedażowych,
  • nadzorowanie pracy serwisantów,
  • raportowanie pracy w systemie informatycznym SAP BO.
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziana praktyka na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży bram przemysłowych,
  • dyspozycyjność
  • zdolności organizacyjne, handlowe.
  • Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,w tym: telefon komórkowy, laptop,samochód służbowy po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników pracy,
  • szkolenia, możliwość rozwoju i samorealizacji.

    Poznaj

    Kolbud Sp. z o.o.

    Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej