Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik serwisu samochodowego

Agromax sp. z o.o.
pomorskie, Elbląg
praca stacjonarna
5288 dni temu

Ogłoszenie numer: 88676, z dnia 2010-02-10

Agromax sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem marki Mitsubishi i KIA .

Miejsce pracy: pomorskie, Elbląg

Opis stanowiska

  • kierowanie działem serwisu (około 15 osób)
  • negocjacje handlowe z dostawcami części i podzespołów
  • odpowiedzialny za spływ należności
  • tworzenie systemów motywacyjnych
  • stały kontakt z działem sprzedaży
  • wdrażanie nowych rozwiązań w celu podniesienia opłacalności działu

Wymagania

  • doświadczenie w branży samochodowej
  • praca na stanowisku kierowniczym u autoryzowanego dealera
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z serwisem i naprawą samochodów osobowych
  • wysokie umiejętności menadżerskie

Oferujemy

  • zatrudnienie u autoryzowanego dealera na terenie Elbląga
  • motywacyjny system wynagradzania
  • dużą samodzielność w kierowaniu podległym działem
  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach branżowych