Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Serwisu Autoryzowanego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, Poznań i okolice
praca stacjonarna
6434 dni temu

Ogłoszenie numer: 27209, z dnia 2007-03-09

Nasz Klient to firma z branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań i okolice

Nr Ref.: KSA/1602/07

Opis stanowiska

Zadania: - Koordynacja pracy serwisu, - zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie świadczonych usług, - koordynacja napraw i/lub przeglądów samochodów oraz ustalenie zakresu i kosztów naprawy, - nadzór nad przyjmowanymi samochodami do serwisu pod kontem ewentualnych uszkodzeń, braków, stanu technicznego, wyposażenia, - stały nadzór nad jakością i technologią wykonywanych napraw oraz współpraca z przedstawicielem producenta samochodów, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów warsztatowych oraz kontrola pobranych części z magazynu, - kontakt z klientem w przypadku zmiany zakresu prac, lub ewentualnych reklamacji, - kontakt z klientem po naprawie w celu uzyskania informacji o skuteczności naprawy, - współpraca z Hurtownią Części w zakresie zamawiania i kontrolowania dostaw, - bieżące podnoszenie kwalifikacji zawodowych podległego zespołu oraz samodzielne uczestnictwo w szkoleniach, - bieżące zapoznawanie się z nowymi produktami handlowymi, - nadzór nad narzędziownią i stanem narzędzi ogólnodostępnych, sprawnością maszyn i urządzeń.

Wymagania

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej, - mile widziane wykształcenie wyższe, - solidność, punktualność, dyspozycyjność, komunikatywność, uczciwość, obowiązkowość.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji), - możliwość dalszego rozwoju zawodowego.