Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Sekcji Płac

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6408 dni temu

Ogłoszenie numer: 28089, z dnia 2007-04-04

Nasz Klient to biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze dużych firm.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: OSP/1303/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - prowadzenie płac dużej firmy produkcyjnej, - koordynowanie pracy zespołu 4 osób, - utrzymywanie relacji z klientem.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie powyżej 100 osób, - dobrej znajomości zagadnień przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych; - dobrej znajomości programu Excel, Płatnik i Symfonia ; - samodzielności, odpowiedzialności i kreatywności; - umiejętności dobrej organizacji pracy; - komunikatywność, rzetelność; - mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie, - szkolenia, - atrakcyjne wynagrodzenie.