Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Sekcji Płac

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6479 dni temu

Ogłoszenie numer: 25764, z dnia 2007-01-23

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe (sp. z o.o.), świadczące również usługę płacowo-kadrową.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KPB/2912/06

Opis stanowiska

- prowadzenie płac w systemie komputerowym dla klientów firmy (spółek z o.o.), - utrzymywanie relacji z klientem.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe, - doświadczenie zawodowe, min. 2 lata w naliczaniu i księgowaniu płac, - orientacja w zagadnieniach administracji kadrowej, - dobra znajomość obsługi komputera (Excel, chętnie program Symfonia), - komunikatywność, rzetelność, - mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie, - szkolenia, - atrakcyjne wynagrodzenie.