Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sękocin Stary
Kierownik Sekcji Finansowej

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym
Sękocin Stary
praca stacjonarna
5948 dni temu

Ogłoszenie numer: 42733, z dnia 2008-04-08

Instytut Badawczy Lesnictwa jest jednostką badawczo-rozwojową, założoną w 1930 r. Prowadzi badania z zakresu leśnictwa. Jest finansowany ze źródeł krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Sękocin Stary

Opis stanowiska

znajomość: likwidatury, zasad naliczania wynagrodzeń, składek ZUS, PDOF, deklaracji, sprawozdawczości, programów komuterowych

Wymagania

magister ekonomii o kierunku rachunkowość/finanse z kilkuletnim stażem na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

ciekawą pracę na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie brutto 3800-4300, ponadto zapewniamy transport z Warszawy do siedziby Instytutu