Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Salonu

Eklektika Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
5309 dni temu

Ogłoszenie numer: 87940, z dnia 2010-02-01

Nasz Klient - renomowana firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży ekskluzywnych mebli i dodatków dekoracyjnych, posiadająca kilka luksusowych salonów sprzedaży detalicznej w Warszawie, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 02.01.10.KS

Opis stanowiska

-organizacja pracy zespołu sprzedawców w nowym salonie z luksusowymi artykułami wyposażenia wnętrz; -kontrola ekspozycji towaru w sklepie zgodnie z firmowymi standardami merchandisingu; -przygotowywanie raportów sprzedażowych; kontrolę poziomu zatowarowania i współpracę z działem logistyki w zakresie dostaw do salonu; -kompleksowa obsługa klientów w miejscu sprzedaży; -przyjęcia dostaw towaru zgodnie z procedurami; -przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji towaru; -szkolenia sprzedawców; -współudział we wprowadzeniu nowej marki na rynku.

Wymagania

-doświadczenie minimum 3 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w handlu detalicznym; -dobra znajomość języka angielskiego; -znajomość technik i procedur sprzedaży; doświadczenie w zarządzaniu zespołem: motywowanie, szkolenie, ocenianie pracy, kontrola jakości pracy; -doświadczenie w planowaniu dostaw w krótkim terminie, codziennego zatowarowania salonu; -umiejętność tworzenia średnio i długoterminowych prognoz sprzedaży; -zdolności analityczne i doskonała organizacja pracy swojej i zespołu; -mile widziane zdolności plastyczne;

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; -możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji; -przyjazne środowisko pracy.