Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierownik Salonu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6422 dni temu

Ogłoszenie numer: 27813, z dnia 2007-03-21

Nasz Klient to wiodąca firma w branży kompleksowego wyposażenia wnętrz tkaninami.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KS/0708/07

Opis stanowiska

Zadania: - Zarządzanie salonem sprzedaży; - Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru; - Kreowanie nowych zestawień dekoracyjnych; - Zapewnienie profesjonalnej obsługi i doradztwa Klientom salonu.

Wymagania

- Umiejętności z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta; - Wysokie zdolności interpersonalne; łatwość nawiązywania kontaktów; - Otwartość i entuzjazm w działaniu; - Kreatywność i zmysł plastyczny; - Wysoki poziom kultury osobistej; - Komunikatywna znajomość języka angielskiego; - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Dużą samodzielność działania; - Motywujące wynagrodzenie; - Możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów; - Stabilną pracę w bardzo miłym zespole.