Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Łomża
Kierownik Salonu Sprzedaży

PLAY
Łomża
praca stacjonarna
4959 dni temu

Miejsce pracy: Łomża
Nr Ref.: AS/Łomża- K

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • minimum dwa lata w kierowaniu placówką handlową
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy z komputerem (MS Office)
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • rozeznanie w rynku
Zadania:

  • zarządzanie salonem
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • kierowaniem personelem
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość osobistego rozwoju
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o umieszczanie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)